Недопуск до приміщення

Адвокат по гражданским делам

Що робити, якщо Ви – учасник ТОВ, проте інший учасник ТОВ, який до того ж може бути директором цього ТОВ, не впускає Вас на територію так званої «фірми»? Або ж Ви – власник приміщення, яке частково здаєте в оренду юридичній особі.

Нещодавно наш клієнт зіткнувся з подібною ситуацією. Він був одразу і власником приміщення, і учасником ТОВ, директор якого не впускав його у власне ж приміщення.

Неодноразові виклики поліції не принесуть Вам позитивного результату. Попри це поліцію все-таки необхідно викликати, щоб зафіксувати сам факт недопуску. Чим більше таких викликів поліції – тим краще для Вас.

Крім цього, ви можете фіксувати факт недопуску Вас до приміщення ТОВ за допомогою відеозаписувальних пристроїв.

Далі ми рекомендуємо Вам звертатися до суду за захистом своїх прав. Для доведення факту недопуску Вас до приміщення Вам обов’язково знадобляться офіційні докази того, що Ви неодноразово викликали поліцію за адресою, де знаходиться приміщення (відповідно до адреси ТОВ, зареєстрованої у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб) та інші докази (зокрема, відео з місця події відзняті особисто Вами, або відео з боді-камери поліцейського).

Звертаємо увагу, що 01.11.2016 р. у справі № 916/641/16 Верховний Суд висловився про те, що умовою подання негаторного позову є триваючий характер порушення, який має існувати на момент звернення з позовом. Використовуючи таку позицію Верховного Суду, суди першої інстанції досить часто відмовляють позивачам у задоволенні позовних вимог, мотивуючи це тим, що останній нібито не довів факт існування порушення на момент звернення з позовом.

Тому, ми рекомендуємо уже після того, коли провадження по справі буде відкрито і справу буде призначено до розгляду, ще раз зателефонувати на 102 із повідомленням про недопуск Вас до приміщення, отримати документи щодо фіксації поліцією цього випадку, та відповідні докази подавати до суду.

Суд буде змушений прийняти їх навіть попри те, що вони не були подані разом з позовною заявою, оскільки на момент подачі позову цих доказів не існувало.

Таким чином, Ви зможете довести суду і повторність правопорушення, і наявність його на момент звернення з позовом та розгляду справи у суді.

  Наши контакты

  Электронная почта

  kononchuk.z@gmail.com

  Телефон

  +38 (098) 740-15-06

  Адрес

  г. Киев, Шевченковский район, Рыльский переулок, 10